У Митному союзі розроблений техрегламент на молоко і молочну продукцію


У Митному союзі розроблений техрегламент на молоко і молочну продукцію

У Митному союзі розроблений техрегламент "Молоко й молочна продукція".

Проект документа розміщений на сайті Мінекономрозвитку для публічних консультацій з метою оцінки регулюючого впливу.

У техрегламенті даються визначення 119 видів молочної продукції. Причому в ньому збережено і визначення такого продукту, як молочний напій, який викликав великі суперечки під час схвалення молочного техрегламента в Росії.

Документ, зокрема, визначає вимоги до безпеки сирого молока, його виробництва та обігу, до спеціальних технологічних процесів, до використовуваних у виробництві молочної продукції компонентів, до упаковки і маркування. В особливий розділ виділені вимоги до продуктів дитячого харчування на молочній основі.

Передбачається також, що молоко і молочна продукція, що відповідає вимогам безпеки і пройшла процедуру підтвердження відповідності, повинна мати маркування єдиним знаком обігу на ринку держав-членів Митного союзу. Цей знак свідчитиме про те, що продукція відповідає вимогам техрегламенту.

У документі також вказується, що окремі країни Митного союзу не вправі встановлювати додаткові вимоги до якості і безпеки продукції, крім тих, що наведені в техрегламенті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Митний Союз та ЗВТ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua