У Китаї очікується багатий урожай пшениці


У Китаї очікується багатий урожай пшениці

Незважаючи на посуху і повені, які мали місце останніми місяцями в басейнах середньої та нижньої течій річки Янцзи, в Китаї очікується багатий урожай озимої пшениці.

Селянин У Чжіцяо провінції Шаньдун вже завершив прибирання на своїх полях. Урожай перевершив його очікування. "У нас стояла затяжна посуха, зібрати такий урожай дуже непросто", - сказав він. По всій провінції Шаньдун, яка є одним з основних районів виробництва пшениці в країні, зараз скрізь можна побачити усмішку на обличчях селян.

Як показують дані Мінсільгоспу, до теперішнього часу в країні збирання пшениці вже завершилося на більш ніж половині загальної посівної площі. За прогнозом, цього року загальна площа полів під пшеницю в країні досягне 415 млн му /близько 27,6 млн га/, що на 200 тис га більше, ніж торік. Врожайність озимої пшениці також перевищить торішній показник. У країні очікується нове зростання врожаю пшениці, яке спостерігається вже вісім рік поспіль.

У зимовий сезон минулого року і весняний сезон цього року в провінціях Шаньдун, Хенань, Хебей й інших, що є основними районами виробництва пшениці країни, стояла затяжна посуха, яка викликала у людей побоювання про можливе скорочення врожаю пшениці та подальша інфляція.

У зв'язку з цим китайський уряд своєчасно розробив комплекс заходів, націлених на підтримку виробництва зернових.

На думку економіста Пекінської аграрної консультаційної компанії Ма Веньфена, збір багатого врожаю пшениці в посушливий рік - це безсумнівно величезна втішна звістка для стримування інфляції.

Китай - найбільший у світі виробник пшениці, здатний виробляти більше 100 млн тонн пшениці на рік. У 2010 році збір пшениці в Китаї перевищив 110 млн тонн, продовживши зростання врожаю протягом 7 років поспіль.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua