Україна хоче зберігати у себе світовий резерв зерна


Україна хоче зберігати у себе світовий резерв зерна

Україна пропонує ООН розмістити на своїй території світовий резерв продовольчого зерна. Про це повідомив міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк під час робочого візиту в Херсон.

Зокрема, за словами М. Присяжнюка, аграрії країни вже зібрали 30,5 млн. т ранніх зернових, що на 8 млн. т більше, ніж на початок серпня в 2010 році. І ще залишається зібрати до 1 млн. га зернових. Із зібраного зерна до 60% - продовольче зерно високої якості.

На думку міністра, такі темпи агровиробництва дозволяють Україні позиціонувати себе як одного з лідерів на зернових зовнішніх ринках.

"Ми (уряд України - ред.) вийшли з пропозицією до Організації об'єднаних націй з пропозицією створити на території України світовий продовольчий резерв зерна. Ми готові забезпечити формування такого резерву обсягом 10-12 млн. т продовольчого зерна. І ми готові його якісно зберегти і виконати інтервенції (зернові - ред.) у разі схвалення відповідних рішень ООН", - повідомив М. Присяжнюк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua