Експерт: Митний союз починає карати Україну за відмову від членства


Експерт: Митний союз починає карати Україну за відмову від членства

Глава Центру прикладних досліджень "Пента" Володимир Фесенко вважає, що Митний союз починає потихеньку карати Україну за відмову стати його повноцінним членом. Таку думку він висловив на прес-конференції.

Зокрема, експерт зазначив, що Україна продовжує домагатися від Росії перегляду газового контракту, а також сподівається на особливе ставлення з боку Митного союзу.

"Але Росія ніяк не реагує на ці пропозиції. Навпаки, Митний союз потихеньку починає карати Україну за відмову стати повноцінним членом. Саме тому Росія не знижує ціну на газ, вводить квоти щодо українських товарів", - сказав Фесенко.

Він нагадав, що в липні Росія обмежила імпорт українського м'яса та продукції машинобудування.

"Росія конкретно показує, що Україна зазнає економічних втрат. Тобто, Росія примушує Україну вступити до Митного союзу, як свого часу примушувала до миру Грузію. Такий примус навряд чи сподобається Україні... Офіційний Київ продовжує переговори з ЄС про зону вільної торгівлі та безвізовий режим", - додав В. Фесенко.

Як повідомлялося раніше, Президент України Віктор Янукович заявив про пріоритетність євроінтеграції і про можливість співпраці України з Митним союзом тільки у форматі 3+1, без вступу в організацію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Митний Союз та ЗВТ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua