Київ збільшив вартість Московської площі на 23,3 млн гривень до 376,8 млн
— Казна та Політика
174
Київська міська державна адміністрація збільшила вартість реконструкції транспортної розв'язки на Московській площі на 23,333 млн гривень до 376,760 млн гривень.
Про це йдеться у відповідному розпорядженні № 1290 від 22 липня.
Так, міськадміністрація внесла зміни до свого розпорядження від 9 серпня 2006 року з урахуванням поправок від 12 березня 2010 року про затвердження проекту реконструкції розв'язки.
"Визнати таким, що втратило чинність розпорядження Київміськадміністрації від 9 серпня 2006 № 1181 "Про затвердження проекту реконструкції транспортної розв'язки на Московській площі" (зі змінами та доповненнями) в частині кошторисної вартості реконструкції", - йдеться в повідомленні.
Внесені зміни передбачають лише збільшення вартості реконструкції.
Таким чином вартість будівельно-монтажних робіт збільшена 50,016 млн гривень до 293 518 млн гривень за рахунок перерозподілу коштів, на оснащення та інші витрати передбачено 83,243 млн гривень.
Як повідомляло агентство, у березні 2010 року Київ збільшив вартість реконструкції Московської площі на 7,3%, або на 24,043 млн гривень до 353,427 млн гривень
У листопаді комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва" корпорації "Київавтодор" відкрило рух по естакаді на Московській площі з бульвару Дружби Народів на проспект 40-річчя Жовтня в обох напрямках.
Планувалося, що заїзд на естакаду з проспекту Науки буде відкрито в грудні.
Проект реконструкції включає будівництво естакади (432 метри), підземного пішохідного переходу через проспект Науки площею 1,312 тис. кв. м, пішохідного мосту через Червонозоряний проспект (24 метри).
Реконструкція площі почалася в кінці 2004 року.
Московська площа розташована між Голосіївським і Червонозоряним проспектами, Ізюмською вулицею, вулицею Миколи Грінченка, Червоноармійським провулком і проспектом Науки.
Вона побудована в 19 столітті.
За матеріалами: Українські Новини
Поділитися новиною
