БЮТБ натякнув, що борги з Тимошенко вибиває ГПУ


БЮТБ натякнув, що борги з Тимошенко вибиває ГПУ

Американська компанія UTIC, яка подала позов до екс-прем'єра Юлії Тимошенко, співпрацює з Генеральною прокуратурою України. Про це заявив депутат Верховної Ради від "БЮТ - Батьківщина" Сергій Власенко.

"З 1999 року UTIC на офіційному рівні співпрацює з Генпрокуратурою України, що зафіксовано письмово", - сказав він. За словами представника БЮТБ, домовленість про співпрацю з ГПУ підписала та ж людина, чий підпис стоїть під позовом до Ю. Тимошенко.

Як повідомлялося, позовну заяву UTIC було подано до суду в Нью-Йорку на початку липня. Цим позовом UTIC намагається через Ю. Тимошенко домогтися виплати боргу на суму 18,3 млн дол від компанії ЄЕСУ, яка в 1990-х роках була посередником у продажу середньоазійського і російського газу в Україну і Східну Європу і яка належала Тимошенко.

UTIC також звинувачує Тимошенко в тому, що вона приховувала доходи та активи ЄЕСУ від кредиторів, виводячи їх в офшори і під власний контроль. На думку екс-прем'єра, ця справа сфабрикована проти неї чинною українською владою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua