МЗС: Україна і ЄС можуть завершити основну роботу над ЗВТ у вересні


МЗС: Україна і ЄС можуть завершити основну роботу над ЗВТ у вересні

Україна і Європейська Комісія можуть узгодити всі принципові положення зони вільної торгівлі між Україною і ЄС до саміту Східного партнерства, запланованого на 29 вересня 2011 р. До такому мені нию прийшли міністр іноземних справ Україна Костянтин Грищенко і комісар ЄС по питань торгівлі Карел Де Гухт під час переговорів у Брюсселі 18 липня, повідомляє прес-служба МЗС.

"Угода про ЗВТ повинна бути підготовлена якнайшвидше. Європейська сторона це прекрасно розуміє", - відзначив Де Гухт в ході бесіди.

Сторони констатували, що переговори між Україною і ЄС про створення поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі вийшли на завершальну стадію. "У цьому перед переговорними командами стоїть завдання в максимально короткі терміни завершити узгодження всіх технічних питань і знайти компромісні формулювання з питань, які залишаються відкритими", - говориться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше глава представництва Європейської комісії в Україні Жозе Мануел Пінту Тейшейра висловив упевненість, що угода про створення ЗВТ у вересні підписана не буде.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua