Білорусь обговорює відмову від ГТС на користь Росії


Білорусь обговорює відмову від ГТС на користь Росії

Уряду РФ і Білорусі обговорюють відмову Мінська від газотранспортної системи на користь Росії, повідомив прем'єр-міністр Білорусі Михайло Мясникович журналістам в кулуарах конференції ділових кіл Митного союзу.

"Питання продажу (частки "Бєлтрансгазу" "Газпрому") і питання формування цін (на газ) - це дві самостійні гілки. І питання не тільки цін, і ще третє, про що ви не знаєте, що і умови подальшого функціонування газотранспортної системи - це вперше в історії Європи, коли суверенна держава відмовляється від газотранспортної системи на користь партнера по Митному союзу", - сказав Мясникович.

За його словами, у вівторок питання формули ціни на газ для Білорусі і питання приватизації "Бєлтрансгазу" обговорювалося на зустрічі з прем'єром РФ Володимиром Путіним, за підсумками якої будуть дані додаткові доручення. "Я думаю, що буде розумний компроміс", - сказав Мясникович.

На питання, чи пов'язаний продаж держчастки "Бєлтрансгазу" з формуванням формули ціни на газ для Білорусі, Мясникович відповів: "Ми маємо це на увазі, але це безпосередньо не пов'язано".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua