Експерти: Понад 80% українських виробників твердого біопалива припинили його випуск


Експерти: Понад 80% українських виробників твердого біопалива припинили його випуск

Понад 80% українських компаній, що виготовляють паливні брикети та гранули, припинили випуск продукції, йдеться в звіті "Ринок біопалива Україні в 1-му півріччі 2011р.", підготовленому "Центром відновлюваної енергетики Fuel Alternative".

При цьому обсяги виробленого в Україні твердого біопалива у квітні-червні скоротилися на 52% порівняно з аналогічним періодом 2010 року.

На думку укладачів звіту, головним негативним фактором для галузі в поточному році став гострий дефіцит і подорожчання сировини: деревних відходів та лушпиння соняшнику. "Також на багатьох виробників палива негативно вплинуло набрання чинності з 1 квітня 2011 р. нової редакції Податкового кодексу, що передбачає обмеження у веденні господарської діяльності для суб'єктів на єдиному податку", - сказано в документі.

Крім того, на думку експертів, для більшості виробників актуальна проблема низької ефективності виробництва через технологічну відсталість обладнання.

Як повідомлялося, виробництво паливних брикет та гранул в Україні в 2010 році зросло на 50% порівняно з 2009 роком - до 450 тис. тонн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua