"Нафтогаз" взяв у борг чергові 3 мільярди гривень


"Нафтогаз" взяв у борг чергові 3 мільярди гривень

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" продала Ощадному банку, що входить до групи найбільших, облігації внутрішньої державної позики на суму 2,97 мільярда гривень на умовах РЕПО.

Про це йдеться в повідомленні НАКу про результати відповідного тендера з процедурою закупівлі в одного учасника. Нафтогаз продав 2,97 млн облігацій (номінал 1 тисяча гривень) 3 лотами з кодами 4000092126, UA4000092134 і UA4000092142.

Загальна ціна зворотного викупу Нафтогазом облігацій складе більше 3,088 мільярда гривень (без ПДВ). Сторони уклали відповідні договори 25 червня.

Як повідомлялося, Нафтогаз для розрахунків за імпортний газ з російським Газпромом регулярно здійснює продаж ОВДП Ощадбанку і Державному експортно-імпортному банку (Укрексімбанку).

Також компанія два рази на умовах РЕПО продавала облігації банку "Дельта" (Київ), що входить до групи великих.

У січні 2011 року статутний фонд НАКу було збільшено на 7,4 мільярда гривень до 37,341 мілліаржа гривень за рахунок випуску ОВДП. У травні Кабінет міністрів збільшив статутний фонд НАКу на 5 мільярдів до 42,341 мільярда гривень і прийняв рішення про збільшення капіталу компанії ще на 3,5 мільярда гривень за рахунок випуску ОВДП.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua