Кінах: Злиття "Нафтогазу" і "Газпрому" неможливе


Кінах: Злиття "Нафтогазу" і "Газпрому" неможливе

В ексклюзивному коментарі УНН народний депутат від Партії регіонів Анатолій Кінах, коментуючи умову Газпрому щодо знижок на газ заявив, що, хоч формула визначення вартості газу для України і створює великі ризики, але об'єднання Нафтогазу і Газпрому на даному етапі неможливе.

"Безумовно, формула визначення ціни на газ для України створює для нас дуже серйозні проблеми і ризики. Більш того, вона не відповідає змісту рівноправних економічних відносин. У зв'язку з цим є ризики, що в четвертому кварталі цього року ціна газу для України з урахуванням знижки складе до 400 доларів за тисячу кубометрів", - сказав Кінах.

Він зазначив, що двосторонній варіант спільного підприємства для України несприятливий і для пошуку балансу інтересів усіх учасників необхідні переговори. "На даному етапі неможливе об'єднання Нафтогазу і Газпрому", - сказав Кінах.

Раніше глава правління російського газового монополіста Олексій Міллер заявив, що Газпром може піти на зниження ціни газу для України тільки за умови об'єднання з національною компанією "Нафтогаз України".

Водночас прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає, що ціна на газ для України не повинна бути вищою, ніж ціна на газ, наприклад, для Польщі, Словаччини, Німеччини, тобто країн, які розташовані далі від Росії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Ціна на російський газ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua