567
Ціни на зерно впали після даних про збільшення посівів у США
— Аграрний ринок
Ціни ф'ючерсів на кукурудзу впали в Чикаго на рекордні за 15 років 11,9% після публікації даних про збільшення в США посівів зернових цього року, повідомляє Financial Times.
Падіння цін на зерно може сприяти зниженню споживчих цін у США, підкріпивши прогнози Федерального резерву про тимчасовий характер нинішнього сплеску інфляції.
Ще кілька тижнів тому бушель кукурудзи торгувався біля рекордних позначок: трохи нижче $8.
У четвер ф'ючерси на кукурудзу падали під час сесії на біржі в Чикаго на 83 центи - до $6,15, або на 11,9%, закінчивши торги в підсумку на позначці $6,29.
Пшениця подешевшала в четвер на 9%, бо її посіви в США також виявилися вищими від очікувань.
За даними американського Мінсільгоспу, фермери засіяли зерновими 92,3 млн акрів землі, що зовсім недалеко від рекордних 93,5 млн акрів у 2007 році. Це виявилося вище колишніх прогнозів і означає, що врожай кукурудзи в США цього року може бути рекордним.
Незважаючи на зниження цін, кукурудза коштує зараз на 75% дорожче, ніж рік тому.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Ветеранам надаватимуть по 2 га землі з новоствореного Резервного фонду
За рік вартість землі зросла на 10−15%: де найдорожчі паї
Чому картопля в Україні завжди буде дорожчою, ніж в ЄС
В Україні стартував відбір небанківських установ для фінансування аграріїв (подробиці)
Експортне мито на сою та ріпак дало змогу підтримувати аграріїв в умовах війни
Урожай картоплі в сезоні-2025 в Україні на 50% вище за минулорічний
