0 800 307 555
0 800 307 555

Глава ФДМ виступає за часткову приватизацію Ощадбанку


Глава ФДМ виступає за часткову приватизацію Ощадбанку

Кабінет міністрів міг би провести часткову приватизацію Державного ощадного банку України (Ощадбанк, Київ), залишивши за собою контрольний пакет акцій, вважає глава Фонду державного майна (ФДМ) України Олександр Рябченко.

"Я вважаю, що Ощадбанк можна було б вивести (на продаж), залишити контрольний пакет за державою, а решта розмістити, в тому числі і на світових біржах", - сказав він на прес-конференції в Києві в четвер.

Глава ФДМ зазначив, що в разі схвалення такого рішення необхідно буде прописувати ряд особливостей такої приватизації окремими законами, оскільки держбанк виконує специфічні для держави функції.

Раніше про можливість часткової приватизації говорив віце-прем'єр-міністр соціальної політики Сергій Тігіпко. На його думку, акції Ощадбанку і другого держбанку - Укрексімбанку - могли б бути продані накопичувальному пенсійному фонду.

Водночас в поданому днями в парламент законопроекті, уряд пропонує зберегти Ощадбанк у переліку об'єктів, що не підлягають приватизації.

Ощадбанк заснований в 1991 році. Всі його акції належать державі. Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2011 року за розміром загальних активів (59,019 млрд грн) банк посідав третє місце серед 175 банків країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Ощадбанк ФДМУ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua