227
Компанія Ахметова спростувала інформацію про продаж своєї частки в life:)
Компанія System Capital Management спростовує інформацію про переговори щодо продажу своєї частки мобільного оператора Астеліт (бренд life:)) консорціуму "Альфа-Груп" (Росія). Про це повідомила прес-секретар SCM Ганна Терехова.
"Дана інформація дійсності не відповідає", - повідомила вона. Спростувала цю інформацію і прес-служба компанії life:) "Ми з подивом прочитали матеріали про нібито намір SCM продати частку в компанії "Астеліт". Ми не коментуємо інформацію, що базується на непідтверджених чутках, більше того, нам дивно бачити коментарі на цю тему з боку інших гравців на ринку. Ми також нічого не можемо додати до тієї позиції, яку озвучив наш акціонер - SCM", - повідомила керівник прес-служби life:) Оксана Рудюк.
Вона додала, що на сьогоднішній день менеджмент і всі співробітники "Астеліту" сфокусовані на звичайній бізнес-діяльності.
Сьогодні в ЗМІ з'явилася інформація про те, що одна зі структур російської компанії "Альфа-Груп" веде переговори з SCM про купівлю 45,2% компанії "Астеліт".
За матеріалами: Українські Новини
Поділитися новиною
Також за темою
«Укралізниця» показала вагони, що допоможуть під час блекаутів
Світло без перебоїв і менші рахунки: чим виділяється енергонезалежний ЖК Gravity Park
День фінансів: відтермінування введення платіжних терміналів, стрес-тестування банків, ціни на квартири
Світло в новорічну ніч: яких відключень очікувати
Які черги на кордоні перед Новим роком: що каже ДПСУ
Новий сегмент ринку: дохідна нерухомість (тенденції 2025 року)
