Знижено ціновий коридор на бензин і дизпальне


Знижено ціновий коридор на бензин і дизпальне

На засіданні Експертно-аналітичної групи з опрацювання питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів та розвитку нафтопереробної промисловості при Міненерговугілля учасники одноголосно прийняли рішення знизити верхню межу цінового коридору на пальне на 10 коп. за літр як на бензин марки А-95, так і на дизпальне. Про це УНН повідомили в прес-службі Міненергоугля.

Учасники засідання відзначили, що тенденція зниження цін на світовому нафтовому ринку дозволяє впевнено говорити про зниження цін на нафтопродукти в Україні.

Головуючий на засіданні ЕАГ міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко зазначив, що завдяки злагодженій співпраці між Урядом, виробниками і нафтотрейдерами, вдалося стабілізувати ситуацію на ринку нафтопродуктів.

"Завдяки злагодженій роботі вдалося стабілізувати ситуацію і не допустити подій, які зараз спостерігаються на ринку пального сусідніх країн", - зазначив міністр.

За оцінками учасників Експертно-аналітичної групи наявні запаси пального на ринку дозволяють повністю забезпечити попит на бензини усіх марок і дизпальне в Україні в короткостроковій і довгостроковій перспективах.

Також з метою збереження стабільної ситуації учасники засідання ЕАГ виступили з ініціативою продовження дії Закону про зниження ставки акцизного збору на нафтопродукти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua