Генпрокуратура наполягає на відкритому суді над Тимошенко


Генпрокуратура наполягає на відкритому суді над Тимошенко

Генеральна прокуратура Україна наполягає на відкритому судовому процесі щодо "газової справи" проти екс-прем'єра України, лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко.

"Наша позиція полягає в тому, що будь-які резонансні справи, якщо вони не мають грифа "секретно", по яких проходять посадові особи, повинні розглядатися у відкритому засіданні", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у відділі зв'язків із ЗМІ Генпрокуратури в четвер.

У відомстві зазначили, що прокуратура виступає "за максимальну неупередженість, відкритість і прозорість судового процесу по даній справі".

"Ми наполягаємо на забезпеченні публічності під час судового розгляду, присутності представників ЗМІ, громадських організацій в залі суду, висвітленні судового процесу відповідно до норм, виписаних в чинних законах, можливості сторін прокуратури і захисту висловлювати свою точку зору і давати обґрунтовані відповіді", - підкреслили в Генпрокуратурі.

Судовий процес над колишнім прем'єр-міністром України, лідером партії "Батьківщина" Юлією Тимошенко щодо "газової справи" починається 24 червня вранці в Печерському районному суді Києва.

У квітні поточного року Генпрокуратура порушила щодо Тимошенко кримінальну справу стосовно "газових контрактів" 2009 року за ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади та службових повноважень). Згідно з інформацією Генпрокуратури, Тимошенко, перевищуючи службові повноваження при укладанні "газових контрактів" з РФ в 2009 році, завдала державі збитків на суму понад 1,5 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua