ЄБРР: Інвестиційна привабливість України продовжує падати через корупцію


ЄБРР: Інвестиційна привабливість України продовжує падати через корупцію

Інвестиційна привабливість України продовжує падати через "всеохоплюючу" корупцію в державі.

Про це заявив президент ЄБРР Томас Міров під час наради іноземних та вітчизняних інвесторів на чолі з президентом України Віктором Януковичем.

"Всім нам трохи соромно, що Україна одна з найбільш бідних країн Європи... І ми готові докласти зусиль для поліпшення цієї ситуації... На жаль, індекс інвестиційної привабливості України за поточний рік впав. Багато в чому це пов'язано з корупцією... Боротьба з цією проблемою буде непростою. І її неможливо буде подолати, якщо не скоротити в рази державний апарат чиновників, піднявши їм зарплати", - заявив він.

За словами Мірова, необхідно прискорити процес відновлення переговорів з МВФ, що "загальмувався в останні місяці".

Президент ЄБРР також вважає, що необхідно прийняти пенсійну реформу, встановити "прозорі правила та рівні права для інвесторів у сфері АПК, тому що введення квот негативно позначилося на розвитку галузі... наступним іспитом буде проведення земельної реформи".

Міров висловив упевненість, що "Україна може увійти до G20, але це вимагатиме зростання ВВП 11% щорічно. І це можливо лише за умови повної імплементації і всіх реформ, які як завдання визначив президент України".

Нагадаємо, раніше Україну визнали найбільш корумпованою країною в Європі: 91% підприємців, опитаних аудиторською компанією Ernst & Young, вказали на значне поширення корупції і хабарництва в Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua