Янукович: У справі Тимошенко потрібно відокремлювати політику від права


Янукович: У справі Тимошенко потрібно відокремлювати політику від права

Президент України Віктор Янукович в контексті справи проти колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко закликав відокремлювати політику від права. "Потрібно відокремити політику від права, верховенства права. Ми в жодному разі не повинні ніякі кримінальні дії прикривати політичними гаслами", - сказав він. Про це повідомляє прес-служба Президента.

Янукович переконаний, що відповідь щодо провини Юлії Тимошенко або її невинності може дати тільки суд. Відповідаючи на питання журналістів у Страсбургу, глава держави зазначив: "Якщо ви мені поставите питання: я зробив би щось, щоб цього процесу стосовно Тимошенко не було? Я вам скажу: я зробив би все, щоб його не було, щоб він не існував, щоб ця так звана проблема, яка сьогодні обговорюється в суспільстві і світі, не існувала. Я найбільш зацікавлена особа в Україні, щоб у нас не було цієї проблеми".

У той же час Янукович відзначив, що ніхто не має права дозволяти або забороняти правоохоронним органам виконувати свої функції. "Тому ці заяви, які ми маємо сьогодні щодо протиправних дій або порушень з боку Тимошенко, або, можливо, членів її уряду, деяких урядових організацій - цілком природним, реальним шляхом розслідуються. Тобто йде слідство", - сказав глава держави. "Слідство підготувало матеріали; захист, напевно, підготував свої аргументи. І ми, я думаю, у відкритому судовому засіданні побачимо, хто правий, хто винен - і можна буде зробити висновки", - сказав Президент.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua