Американські юристи захищатимуть Тимошенко в Україні та Європейському суді


Американські юристи захищатимуть Тимошенко в Україні та Європейському суді

Представники юридичної фірми Covington & Burling LLP (США) та аудиторської компанії BDO будуть брати участь у захисті під час розгляду в Печерському суді кримінальних справ стосовно екс-прем'єра, лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко.

"Українське законодавство забороняє іноземцям виступати захисниками у судах, але представники даних компаній увійдуть до складу групи юридичних радників, які будуть займатися цими справами. Крім того, вони обов'язково будуть у складі офіційної групи юристів, яка буде представляти позиції Юлії Тимошенко в Європейському суді з прав людини", - повідомив на прес-конференції в понеділок у Києві народний депутат від БЮТ-Батьківщина, захисник Тимошенко Сергій Власенко.

Він також зазначив, що підготовлений цими фахівцями звіт щодо справ, порушених стосовно Тимошенко, буде направлений урядам і парламентам провідних країн світу, інституціям Європейського Союзу (Єврокомісії, Європарламенту, Моніторинговому комітету ПАРЄ), провідним правозахисним організаціям світу, комітету ООН з прав людини.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua