Експерт: У найближчій перспективі не слід очікувати зниження цін на нафтопродукти


Експерт: У найближчій перспективі не слід очікувати зниження цін на нафтопродукти

У найближчій перспективі не слід очікувати зниження цін на нафтопродукти, в першу чергу на бензин, потім нинішня стабілізація може зміниться новим витком зростання. Таку думку висловив заступник директора з наукової роботи Науково-технічного центру "Психея" Геннадій Рябцев.

За його словами, до кінця червня очікується зростання цін на нафту, а потім відбудеться зворотній процес і до кінця року нафтопродукти в світі, і в України, в тому числі, подешевшають, хоча це і не дозволить їм вийти на рівні початку року.

"У разі зростання цін на нафту в Лондоні до 130 дол./бар., ціни на заправках України зростуть до рівня 10,60-10,70 грн/л. на бензин марки А-95. Якщо ж спекулянти використають інформаційні приводи більш активно, ціни на нафту можуть вирости до 140-150 дол./бар. - у цьому випадку не виключено, що бензин А-95 подорожчає до 11 грн/л.", - прогнозує експерт.

За словами Рябцева, нафтопродукти до кінця 2011 р., по відношенню до попереднього року, подорожчають на 10-13%. Зокрема, дизельне паливо на 10-11%, а бензин на 12-14% залежно від марки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua