Суд США в три рази збільшив збиток від "вакцин Тимошенко"


Суд США в три рази збільшив збиток від "вакцин Тимошенко"

Суд у США збільшив втричі позов на користь "Укрвакцини" - майже до $60 млн. Про це повідомили адвокати "Укрвакцини".

За словами адвоката, окружний суд США по округу штату Орегон у вівторок 7 червня прийняв рішення збільшити втричі суму позову "Укрвакцини" до 59785 291,50 доларів США проти Олден Груп.

Раніше "Укрвакцина" подала позов до США відповідно до Статуту про організації, що перебувають під впливом рекетирів і корумпованих організацій, який передбачає відшкодування збитку в потрійному розмірі.

"Відповідно, суд помножив суму нашого позову в 19 928 430,50 доларів на три", - повідомив адвокат.

Нагадаємо, що 24 травня Окружний суд США по округу Орегон задовольнив позовні вимоги "Укрвакцини" розміром більше $19 млн., як грошовий еквівалент збитку від закупівлі вакцини від грипу.

"Укрвакцина" у вересні минулого року подала позов до американського суду, заявивши про шахрайську схему з постачання імпортних ліків. Цей позов став результатом масштабної аудиторської перевірки, яку ініціював Кабінет Міністрів України.

За підсумками перевірки з'явилися факти нецільового використання державних коштів окремими відомствами уряду Юлії Тимошенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua