У магазинах Німеччини крадуть товару на 3,7 млрд євро, близько 1% загальної виручки всієї галузі


У магазинах Німеччини крадуть товару на 3,7 млрд євро, близько 1% загальної виручки всієї галузі

За минулий рік з роздрібної торгівлі Німеччини безслідно зникли товари на 3,7 млрд євро, тобто близько 1% загальної виручки всієї галузі.

Згідно з опублікованим у вівторок дослідженням Інституту торгівлі (EHI) в Кельні, більше половини цієї суми на рахунку магазинних злодіїв і більше 20% - на совісті недбалих торгівельних співробітників, повідомляє РБК daily.

В доповіді EHI вказано, що 51,6% виявленої при інвентаризації недостачі - справа спритних рук магазинних злодіїв, 22,4% - власних працівників з кримінальними схильностями, 9,3% - на рахунку постачальників і прибиральниць, 16,7% - проколи бухгалтерського обліку.

Під час роботи над дослідженням експерти з Кельна провели опитування в 88 торговельних фірмах, що розташовують в цілому 15 тис. філій. Чистий збиток, завданий магазинними злодіями, оцінюється в 1,9 млрд євро, а свої співробітники вкрали на 800 млн євро.

Згідно з поліцейською статистикою, число магазинних крадіжок знижується в Німеччині рік від року. Так, в 2010 році в порівнянні з 2009 роком воно зменшилося на 1,9% і склало 387,66 тис. Проте в самій галузі вважають, що це лише вершина воістину гігантського айсберга, а в реальному житті 30 млн крадіжок (98% від загального числа) щороку залишаються нерозкритими.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua