Керівництво вузу перевело на фіктивні рахунки майже 2 мільйони гривень


Керівництво вузу перевело на фіктивні рахунки майже 2 мільйони гривень

У Києві співробітники СБУ ліквідували конвертаційний центр, за допомогою якого протягом 2008-2010 років були переведені в готівку майже 2 мільйони гривень бюджетних коштів керівниками одного з вузів.

Як повідомили в прес-службі СБУ в Києві, встановлено, що керівництво вищого навчального закладу протягом зазначеного терміну уклало ряд договорів з фіктивними підприємствами на проведення досліджень і наукових робіт, на підставі яких кошти з бюджету в сумі близько 2 мільйонів гривень були переведені на рахунки неіснуючих фірм. При цьому роботи виконані не були, кошти були переведені в готівку через незаконну фінансову структуру й привласнені.

За цим фактом порушено кримінальну справу в рамках розслідування іншої - щодо діяльності конвертаційного центру, якій діяв на території столиці та надавав послуги підприємствам різних регіонів України з мінімізації обов'язкових платежів до державного бюджету та розкрадання бюджетного фінансування.

"В результаті махінацій у фінансово-господарській діяльності впродовж вересня 2009 року - березня 2010 року організатори центру незаконно перевели у готівку понад 450 мільйонів гривень", - зазначили в СБУ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua