Начальників двох київських водоканалів вивели на чисту воду


Начальників двох київських водоканалів вивели на чисту воду

У Київській області викрито керівників двох міських водоканалів, які в 2009 році завдали державі збитків на 20 млн. грн.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Київської обласної державної адміністрації, з ініціативи голови облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка фахівці Контрольно-ревізійного управління провели перевірку фінансово-господарської діяльності підприємств житлово-комунальної сфери.

У результаті перевірки КРУ і правоохоронними органами були викриті керівники підприємств "Бровари-водоканал" і "Білоцерківський водоканал". Встановлено, що ще в 2009 році посадові особи під час закупівлі витратних матеріалів, необхідних для діяльності підприємств, підробили документацію, в результаті чого державі було завдано збитків на суму 20 млн. грн.

Керівники-правопорушники і заступники голів відповідних міськвиконкомів, які за своїми функціональними обов'язками керували цим напрямком господарської діяльності, звільнені з посад.

За фактами зловживань порушено кримінальні справи, проводиться слідство.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua