Кабмін планує ввести єдині тарифи на послуги ЖКГ з початку опалювального сезону 2011-2012рр


Кабмін планує ввести єдині тарифи на послуги ЖКГ з початку опалювального сезону 2011-2012рр

Кабінет міністрів України планує ввести єдині тарифи на послуги житлово-комунального господарства з початку опалювального сезону 2011-2012 рр., повідомив перший віце-прем'єр Андрій Клюєв на брифінгу в Києві в четвер.

"Стоїть завдання: до нового опалювального сезону це все зробити", - сказав він.

За словами Клюєва, наразі вже підготовлена ​​єдина методика розрахунку тарифи на послуги ЖКГ.

"Зараз ми підготували єдиний алгоритм, за яким усі органи місцевого самоврядування і незалежний регулятор будуть рахувати тарифи", - сказав перший віце-прем'єр.

При цьому він уточнив: у разі, якщо в одному з регіонів тарифи будуть обґрунтовано вищими, держава буде оплачувати різницю з бюджету.

"Єдині тарифи будуть по всій Україні і там, де об'єктивна собівартість цих тарифів перевищить єдиний тариф, ця різниця буде погашатися для всіх регіонів з держбюджету", - сказав перший віце-прем'єр.

Клюєв додав, що в основному різниця торкнеться тарифів на надання послуг з водовідведення та водопостачання.

З посиланням на попередні розрахунки перший віце-прем'єр також повідомив, що різниця, яка буде компенсуватися з держбюджету стосовно тарифів на водовідведення та водопостачання, складе порядку 800-900 млн грн.

"І в проекті бюджету на 2012 рік така сума буде передбачена", - підкреслив АКлюев.

Крім того, перший віце-прем'єр повідомив, що на засіданні Кабміну 1 червня також була затверджена єдина система звітності для всіх підприємств ЖКГ.

За його словами, до останнього часу всі підприємства звітували, як хотіли і в різній формі.

"Ми затвердили форму, щоб мати єдиний реєстр всіх підприємств ЖКГ, щоб ми бачили по кожному підприємству, в кого яка собівартість і хто як рахує. Нам набагато простіше буде контролювати і встановлювати тарифи регулятору і простіше буде здійснювати перевірки, тому що відразу можна буде побачити, куди йти і що робити, щоб виправити ситуацію", - підсумував Клюєв.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua