172
Італія поверне Ватикану заморожені на рахунках банків мільйони
— Казна та Політика
Італійський суд 1 червня постановив повернути Ватикану 23 млн доларів, які були заморожені на рахунках італійських банків за підозрою у відмиванні коштів. Про це повідомляє портал Times of Malta.
Кошти були заморожені в 2010 році. Італійські поліцейські звернули увагу на дві операції, проведені в 2009 році: на переказ 20 млн євро у відділення JP Morgan і 3 млн євро - у Italian Banca del Fucino.
Відразу після цього у Ватикані був створений власний фінансовий регулятор. Крім того, до кінця 2010 року Святий престол підготував спеціальний звід правил, які регламентують грошові перекази і спрямовані проти відмивання коштів, отриманих злочинним шляхом. Вони припускають позбавлення волі на 12 років за відмивання грошей і на 15 років за "фінансовий тероризм".
При цьому варто відзначити, що раніше у Ватикані називали розслідування італійської поліції "непорозумінням". Крім того, звинувачення на адресу представників Банку Ватикану в газеті Avvenire, офіційному ЗМІ італійських єпископів, визнали "образливими і незрозумілими".
За матеріалами: Банки.ру
Поділитися новиною
Також за темою
PlayCity розпочало видачу ліцензій: бюджет поповниться на 50 млн гривень
Рада ратифікувала угоду про сторічне партнерство з Великою Британією
Угода про надра: США зробили перший внесок у фонд
В Україні з’явиться посада військового омбудсмана: Рада ухвалила закон
Уряд на наступний рік закладає більше коштів на кешбеки і марафон, ніж на зарплату військовим
Які галузі найбільше поповнюють бюджет України у 2025 році