247
Путін вважає зараз важливим не стільки подвоєння ВВП, скільки якісне зростання економіки РФ
— Казна та Політика
Росія, якби не криза, могла досягти поставленої мети подвоїти ВВП вже в 2009 році, але тепер важливими є не кількісні, а якісні параметри економіки, стійке інноваційне зростання, вважає прем'єр-міністр РФ Володимир Путін.
"У Росії криза ще раз нагадала про сировинну залежність нашої економіки, слабкість фінансового ринку і базових ринкових інститутів, перш за все недостатній рівень конкурентоспроможності. Він змусив актуалізувати поставлені раніше цілі з урахуванням нових реалій і можливостей. Ідея подвоєння ВВП - один із прикладів. Це було стратегічним завданням певного історичного етапу розвитку країни. І напередодні кризи ми впритул наблизилися до його розв'язання. За попередніми підрахунками ціль могла бути досягнута, як кажуть, "з випередженням графіка": не до 2010-го, а вже в 2009 році", - сказав Путін в інтерв'ю журналу "VIP-Рremier".
"На сьогодні ситуація змінилася. Криза внесла свої суттєві корективи в усі наші плани. І наразі для Росії важливі не кількісні, а якісні параметри економіки, стійкий інноваційний ріст, який ми зможемо забезпечити за рахунок підвищення ефективності виробництва, у тому числі продуктивності праці", - підкреслив глава уряду.
За матеріалами: РІА Новини
Поділитися новиною
Також за темою
Скільки родин отримали послугу «Муніципальна няня» у 2025 році
Як зміниться програма «Власна справа» у 2026 році
За рік до держбюджету надійшло 1,246 трлн гривень податків та зборів
США та Україна можуть підписати угоду про відбудову на $800 млрд у Давосі — ЗМІ
Бізнес оцінив ділову активність наприкінці 2025 року
У грудні до загального фонду держбюджету надійшло понад 329 млрд грн
