Держава і бізнес спільно розвиватимуть освіту в Україні


Держава і бізнес спільно розвиватимуть освіту в Україні

Міністерство освіти і науки, молоді і спорту України і бізнес спільно розвиватимуть освіту в Україні. Така домовленість була досягнута на першому засіданні Ради вітчизняних і іноземних інвесторів при МОН, яке відбулося сьогодні під головуванням міністра Дмитра Табачника і глави Об'єднаного руху роботодавців України Дмитра Фірташа.

Табачник відзначив, що Рада вітчизняних і іноземних інвесторів при міністерстві сприятиме залученню і ефективному використанню іноземних і українських інвестицій для забезпечення розвитку освіти і науки в Україні.

"Ми хотіли б залучити приватний капітал представників ділових кіл для того, щоб на завершальних етапах мати великі можливості для реалізації науково-технічних пріоритетних напрямів", - сказав міністр.

У свою чергу, Фірташ відзначив, що спільна робота урядових структур і бізнесу є прикладом ефективного державно-приватного партнерства в питаннях модернізації освіти і науки і стимулювання інноваційного розвитку економіки України.

Сторони також домовилися, що найближчим часом будуть визначені пріоритетні питання, для вирішення яких необхідне об'єднання зусиль педагогів, учених і інвесторів. Також під час сьогоднішнього засідання Рада вітчизняних і іноземних інвесторів при МОН прийняла рішення про стимулювання розвитку хімічної освіти в Україні.

Також Міністерство освіти і науки, молоді і спорту України і українські роботодавці мають намір сформувати пропозиції щодо показників державного замовлення вищим і професійно-технічним навчальним закладам на підготовку кадрів хімічного профілю і внести до Кабінету Міністрів України свої пропозиції щодо розширення Державної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природно-математичної освіти на період до 2015 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua