0 800 307 555
0 800 307 555

Металурги прогнозують у вересні зупинку Орджонікідзівського ГЗК


Металурги прогнозують у вересні зупинку Орджонікідзівського ГЗК

Профспілка трудящих металургійної та гірничорудної промисловості прогнозує у вересні зупинку Орджонікідзівського гірничо-збагачувального комбінату (Дніпропетровська область) через проблеми з відведенням землі.

Про це повідомив представник Дніпропетровського обласного комітету профспілки.

Джерело повідомило, що адміністрація ГЗК направила відповідного листа до профспілки, в якому йдеться про проблеми із землевідведенням, через що підприємство змушене буде скорочувати робітників і навіть припинити роботу.

"На підприємстві ще в 2005 році була розроблена програма поступового землевідведення 840 га земель, були досягнуті домовленості з пайовиками, але часта зміна законодавства і влади не дає можливості вирішити питання", - сказав він.

Джерело повідомило, що підприємство в травні вже зупинило роботу верхніх роторних комплексів кар'єрів, внаслідок чого близько 500 працівників перебувають у вимушеному простої.

Джерело також повідомило, що на 3 червня в Орджонікідзе запланована масова акція протесту жителів міста, так як ГЗК є містоутворюючим підприємством, і на ньому працюють близько 6 тис. жителів.

Як повідомляло агентство, прокуратура Дніпропетровської області 14 січня порушила кримінальну справу за фактом самовільного зміни Орджонікідзівським ГЗК цільового призначення 60,6 га земель та використання їх для розробки корисних копалин.

Орджонікідзівський і Марганецький ГЗК є єдиними виробниками марганцевої руди в Україні та контролюються групою Приватбанку, яка також контролює ряд феросплавних активів як в Україні, так і за кордоном.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua