Кримська РД банку "Аваль" приступила до реалізації зарплатного проекту для Головного управління МВС України в Криму — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кримська РД банку "Аваль" приступила до реалізації зарплатного проекту для Головного управління МВС України в Криму

Фінтех і Картки
135
Кримська республіканська дирекція банку «Аваль» приступила до реалізації зарплатного проекту для Головного управління МВС України в Криму. Про це повідомила прес-служба з посиланням на Кримську РД.
За інформацією дирекції, у рамках проекту планується емітувати близько 1,5 тис. карт Visa Electron і Cirrus Maestro.
У результаті реалізації проекту, як підкреслили в дирекції, співробітники Головного управління МВС України в Криму — власники карт Cirrus/Maestro і Visa Electron зможуть без сплати комісійних одержувати заробітну плату зі свого карткового рахунку в більш ніж 1220 пунктів видачі готівки і понад 300 банкоматів банку «Аваль» по всій Україні.
Крім того, власники карти Visa Electron і Cirrus/Maestro оплачують товари і послуги по усьому світі більш ніж у мільйоні закладів торгівлі і сфери послуг, що приймають до оплати карти Visa Electron, а також одержують готівку у більш ніж у 300 тис. банкоматів і сотнях тисяч відділень банків за кордоном. При цьому власникам платіжних карт банк «Аваль» пропонує управління картковим рахунком за допомогою мобільного банкінгу банку «Аваль»; придбання товарів у розстрочку за унікальною програмою банку «Онікс-розстрочка», а також програму страхування себе і своїх родичів під час виїзду за кордон з максимальним страховим покриттям 30 тис. доларів США.
Вартість карт Cirrus/Maestro і Visa Electron складає 1 грн. На залишок по картковому рахунку нараховується 5 проц. річних.
На сьогоднішній день Кримська РД АППБ «Аваль» реалізує низку зарплатних проектів, серед яких — з Кримським содовим заводом (емітовано 3,5 тис. карт), ВАТ «Укртелеком» у Криму (2,5 тис. карт), ВАТ Пивобезалкогольный комбінат «Крим» (1 тис. карт). Загальне число банкоматів банку «Аваль» у Криму складає 10, з них 4 банкомати розташовано у Сімферополеві, 2 — у Ялті, по одному — в Алушті, Євпаторії, Красноперекопську і Судаку.
За матеріалами:
Райффайзен Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас