0 800 307 555
0 800 307 555

Азаров: Дефіциту гречки немає і не буде


Азаров: Дефіциту гречки немає і не буде

Прем'єр-міністр Микола Азаров відкидає можливість дефіциту гречки.

"З гречкою в країні все буде нормально... Кожну суботу-неділю в Києві та у всіх великих обласних центрах проводяться ярмарки, завозиться величезна кількість гречки за нормальною ціною", - сказав він журналістам.

"Ми завозимо постійно гречку у великій кількості, і кожен, хто хоче її купити, може її купити. Не будуть, наприклад, купувати китайську гречку - покладемо в резерв, буде зберігатися, вона, до речі, прекрасної якості, нормальної. І хай лежить, це такий продукт, який довго може зберігатися", - сказав Азаров.

При цьому він звернув увагу на те, що ніхто з членів уряду не поїхав зустрічати суховантаж з китайською гречкою.

"А ви звернули увагу на те, що ніхто з членів уряду не кинувся зустрічати ось цей суховантаж, який привіз гречку? Ось як бігали "Таміфлю" зустрічати, ми ж не побігли", - сказав прем'єр.

У той же час Азаров відзначив, що, незважаючи на забезпечення владою Києва та обласних центрів гречкою, торговельні мережі нею не торгують, що є питанням, над яким варто задуматися.

Як повідомлялося, 25 квітня в Одеський морський торговельний порт з Китаю прибуло судно MSC Samanta c першою партією гречки в розмірі 500 тонн.

У березні Азаров заявив, що Кабінет Міністрів має намір закупити в державний резерв 50 тисяч тонн гречки.

В кінці листопада 2010 року Кабмін вніс гречку до переліку об'єктів державного цінового регулювання на період з 1 січня по 30 червня 2011 року.

У 2010 році сільськогосподарські підприємства зібрали 133,7 тисячі тонн гречки, в 2009 році - 189 тисяч тонн гречки.

Споживання гречки в Україні експерти оцінюють у 160 тисяч тонн на рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua