0 800 307 555
0 800 307 555

Мінагропрод спільно з зернотрейдерами забезпечить вільний експорт зернових


Мінагропрод спільно з зернотрейдерами забезпечить вільний експорт зернових

Співпраця з зернотрейдерами завершиться прийняттям Закону України "Про сільське господарство", який буде регламентувати внутрішні фактори і стимулювати експорт вітчизняної сільгосппродукції. Таку заяву зробив міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк на зустрічі з представниками Американської торгової палати та Європейської бізнес асоціації.

"Міністерство візьме на себе зобов'язання з розробки й ухвалення законопроектів для цивілізованого ринку торгівлі зерном, залучення бірж світового рівня і розвитку насіннєвого напряму, мінімізувавши при цьому ризики зернотрейдерів. Важливо, що цілі Міністерства зернотрейдерами сприймаються. Обидві сторони сьогодні задекларували: ринок зернових буде вільним", - зазначив Присяжнюк.

Він додав, що якщо експорт зерна буде загрожувати продовольчій безпеці, Міністерство попередить зернотрейдерів про заборону експорту за два місяці.

"Таким чином ми забезпечимо продовольчу безпеку і створимо вільний ринок експорту зернових. Ми для себе чітко розуміємо, що вихід на зовнішні ринки без світових зернотрейдерів або трейдерів в цілому - це дуже складний процес. І ми позитивно оцінюємо їх роботу в цьому напрямку, але продовольча безпека і здатність наших громадян купити продукти харчування - на першому місці", - підкреслив міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua