0 800 307 555
0 800 307 555

Янукович підписав закон щодо питань міграції


Янукович підписав закон щодо питань міграції

Президент України Віктор Янукович підписав сьогодні Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань міграції". Про це повідомляє офіційний веб-сайт Президента.

Відзначимо, що Верховна Рада (ВР) України 5 квітня 2011 р. прийняла законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань міграції" з пропозиціями Президента України.

Документом передбачено створення належних правових засад посилення боротьби з нелегальною міграцією, поліпшення управління міграційними процесами, посилення юридичної відповідальності за правопорушення у цій сфері, забезпечення умов для реалізації прав мігрантів та рівноправних умов взаємних поїздок громадян України та інших держав, активізації двосторонніх контактів у всіх сферах міжнародних відносин, посилення юридичної відповідальності як іноземців, так і громадян України за порушення міграційного законодавства.

Народні депутати погодилися з пропозиціями Президента України щодо, зокрема, включення до тексту закону положення про ненастання адміністративної відповідальності у разі неприбуття особи до певного місця навчання чи працевлаштування, якщо це сталося з поважних причин.

ВР також підтримала думку Президента про необхідність виключення залежності від віку чи інших ознак осіб, проти яких вчинено злочин, відповідальності за незаконне переправлення через державний кордон України, організацію такого переправлення. Попередньою редакцією закону ця відповідальність була передбачена в тому випадку, якщо злочин було вчинено проти неповнолітнього або малолітнього.

Нагадаємо, 22 січня 2010 р. ВР України прийняла в першому читанні законопроект № 2232 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань міграції".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua