0 800 307 555
0 800 307 555

НСК "Олімпійський" отримав свій логотип


НСК "Олімпійський" отримав свій логотип

Сьогодні був визначений офіційний логотип головної арени Євро-2012 - Національного спортивного комплексу "Олімпійський". Емблемою Олімпійського стала композиція у вигляді мембранного покриття покрівлі стадіону.

У церемонії презентації, яка відбулася у приміщенні київської галереї "Мистецький Арсенал", взяли участь перший заступник голови Нацагентства з питань Євро-2012 Олександр Бірсан, генеральний директор НСК "Олімпійський" Володимир Барковський, Друг Євро-2012 Олексій Михайличенко, представники федерації футболу України і місцевого організаційного комітету Євро-2012, а також члени журі конкурсу.

Переможцем конкурсу на кращий логотип "Олімпійського" став Сергій Мельник із Бердянська. Він отримав фінансову винагороду в розмірі 10 тисяч гривень і запрошення на урочисте відкриття стадіону.

"Зображення логотипу - це вид стадіону зсередини очима глядачів", - розповів брат переможця Олександр.

Всього в конкурсі на кращу емблему київського стадіону взяли участь понад 260 робіт від 155 конкурсантів з 42 міст України, Росії, Німеччини, Польщі та Швейцарії. Конкурс проходив з 21 по 27 квітня, логотип НСК вибирали шляхом інтерактивного голосування. Шість робіт, які за підсумками набрали найбільшу кількість голосів, були представлені на розгляд журі конкурсу.

Раніше повідомлялося, що відкрити головну арену Євро-2012 планують у серпні 2011 року. Пізніше з'явилася інформація про те, що відкриття НСК можуть перенести на осінь.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua