0 800 307 555
0 800 307 555

Китайський юань виріс до нової рекордної позначки по відношенню до долара


Китайський юань виріс до нової рекордної позначки по відношенню до долара

Обмінний курс китайської національної валюти досяг нової рекордної позначки по відношенню до долара США. Згідно з даними валютної біржі Китаю, курс юаня у середу виріс на 77 базисних пунктів у порівнянні з попереднім торговим днем ​​і склав 6,509 юаню за один американський долар.

Національна валюта КНР почала помітно зміцнюватись після того, як 19 червня 2010 року Народний банк Китаю виступив із заявою про намір активізувати реформу механізму обмінного курсу юаня, підвищуючи його гнучкість. Китай почав цю реформу в липні 2005-го, знявши тоді жорстку прив'язку юаня до долара.

Ряд західних країн, особливо США, постійно чинять тиск на Китай, вимагаючи від нього ревальвації юаня. Пекін у свою чергу заявляє, що продовжуватиме поступову реформу механізму обмінного курсу своєї валюти і не допустить тиску з боку в цьому питанні.

Напередодні Народний банк Китаю заявив про намір продовжувати політику щодо інтернаціоналізації юаню шляхом розширення масштабів використання національної валюти при розрахунках за операціями в прикордонній торгівлі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua