0 800 307 555
0 800 307 555

МЕР: Зростання ВВП РФ в січні-березні з виключенням сезонності сповільнилося в квартальному вирахуванні до 1,3%


МЕР: Зростання ВВП РФ в січні-березні з виключенням сезонності сповільнилося в квартальному вирахуванні до 1,3%

Зростання російського ВВП в I кварталі поточного року з виключенням сезонного чинника сповільнилося відносно попереднього кварталу до 1,3% в порівнянні з 2,8% в IV кварталі 2010-го. Такі дані наводить Мінекономрозвитку РФ в опублікованому напередодні моніторингу поточної ситуації в економіці за підсумками кварталу.

Як пояснюється в доповіді, на динаміці ВВП позначилося значне зниження інвестиційного попиту в січні поточного року, і хоча в лютому та березні вже відзначалося зростання динаміки даного показника, в цілому за квартал інвестиції зробили досить негативний внесок у розвиток економіки.

Також значний негативний ефект мала динаміка чистого експорту на тлі різкого прискорення попиту на імпорт і сповільнення зростання експорту. Зростання ВВП в I кварталі базувався насамперед на зростанні споживчих витрат і активізації накопичення запасів.

З боку виробництва в I кварталі 2011 року позитивний внесок у динаміку ВВП зробили промислове виробництво, сільське господарство, торгівля, негативний - будівництво.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua