0 800 307 555
0 800 307 555

Знижку 10% на ЖКП дадуть усім українцям


Знижку 10% на ЖКП дадуть усім українцям

У Попова перенесли терміни введення знижок для хороших платників за комунпослуги. Рада регіонів прийняла низку рішень, які були затверджені Президентом Віктором Януковичем.

Як повідомили "Коментарям" у прес-службі глави держави, зокрема рекомендовано проаналізувати причини зростання заборгованості населення за компослуги та врахувати досвід КМДА із запровадження 10% знижки за своєчасну сплату за послуги.

Також Янукович доручив Кабміну, Раді міністрів Криму, і місцевій влади проаналізувати стан соціально-економічного розвитку регіонів, і за результатами визначити заходи щодо розв'язання виявлених проблемних питань для врахування під час підготовки проекту Державної програми економічного і соціального розвитку на 2012 рік.

Особливу увагу при цьому варто звернути на показники соціальної і гуманітарної сфери.

Необхідно також проаналізувати стан виконавчої дисципліни за перший квартал 2011 року і вжити необхідних заходів для належного виконання указів, розпоряджень і доручень президента, постанов КМУ та власних рішень.

Особливу увагу потрібно приділити вжиттю дієвих заходів щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ і запобігання подальшому зростанню заборгованості з її виплати.

Також серед нагальних завдань - аналіз ефективності запровадження регуляторної реформи на регіональному рівні, посилення роз'яснювальної роботи щодо положень Податкового кодексу, які стимулюють підприємницьку ініціативу населення, модернізацію виробництва та запровадження енергозберігаючих технологій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua