0 800 307 555
0 800 307 555

Список депресивних територій в Україні виріс


Список депресивних територій в Україні виріс

Верховна Рада ухвалила закон, що розширює перелік територій, які отримають статус депресивних населених пунктів

Як йдеться на сайті Верховної Ради, закон Про стимулювання розвитку регіонів спрямований на вирішення соціально-економічних та екологічних проблем шахтарських міст і селищ, які постраждали внаслідок ліквідації вугільних підприємств.

Відповідно до закону, "депресивна територія - це регіон або його частина (район або населений пункт), які визнаються депресивними за умов і в порядку, визначених цим Законом".

Зокрема, закон доповнено нормою про те, що до депресивних територій належать "населені пункти, на території яких з 1996 року були ліквідовані вуглевидобувні й вуглепереробні підприємства, але не були здійснені в повному обсязі заходи щодо вирішення соціально-економічних та екологічних питань".

"Починаючи з 1996 року на території Луганської області закрито 9 шахт, в процесі ліквідації перебуває 39 шахт. Саме з реструктуризацією вугільної галузі переважно пов'язані соціальні проблеми населення шахтарських міст і селищ", - говориться в пояснювальній записці автора законопроекту Олександра Єфремова.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua