0 800 307 555
0 800 307 555

Тігіпко: Влада закликає людей терпіти, а сама не терпить


Тігіпко: Влада закликає людей терпіти, а сама не терпить

Слабка підтримка реформ в Україні пояснюється високим рівнем корупції. Про це заявив віце-прем'єр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, виступаючи на Національному семінарі для журналістів регіональних ЗМІ.

"Основна проблема сьогодні - корупція на всіх рівнях. Реформи мають слабку підтримку, тому що під час реформ влада просить людей потерпіти, але при цьому люди бачать, що влада не особливо терпить. Не "терпить" податкова і митниця, яка з кожного контейнера бере хабарі", - заявив Тігіпко.

"Якщо ми хочемо робити реформи, але не змінимо ситуацію з корупцією, якщо ми її не подолаємо, то реформи будуть дуже болісно сприйматися і не будуть підтримані українцями", - зазначив віце-прем'єр.

Він підкреслив, що всі перспективи України залежать від проведення реформ. На його думку, найбільш перспективними точками зростання української економіки є сільське господарство, машинобудування та IT-сфера. "Через три-п'ять років ми зможемо вийти на 8-10% економічного зростання на рік. Це забезпечить 12% зростання реальної заробітної плати. Ми зможемо вийти на стабільні ціни", - спрогнозував Тігіпко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua