0 800 307 555
0 800 307 555

Прибутковість облігацій Греції та Португалії зросла до рекордних рівнів


Прибутковість облігацій Греції та Португалії зросла до рекордних рівнів

Прибутковості грецьких і португальських облігацій виросли в четвер до рекордних рівнів на тлі посилення побоювань, що ці країни будуть змушені вдатися до реструктуризації боргу, повідомило агентство Bloomberg.

Прибутковість десятирічних облігацій Греції збільшилася на 19 базисних пунктів - до рекордних 14,93% річних. Відсоткова ставка дворічних бондів також досягла історичного максимуму - 23,25%, піднявшись на 123 базисних пункту.

Прибутковість десятирічних португальських паперів досягла 9,58% річних, ірландських - 10,39%.

"Розмови про можливість реструктуризації боргу є ключовим фактором, що підштовхує вгору прибутковість європейських облігацій, - відзначив аналітик UniCredit SpA в Мілані Люка Каццулані. - Сама думка про реструктуризацію дуже неприємна. Тому інвестори намагаються позбавитися від бондів. Поки це всього лише розмови, які, однак, рухають відсоткові ставки вгору".

Спред прибутковості десятирічних облігацій Греції щодо німецьких бондів з аналогічним терміном обігу виріс під час торгів до рекордних 1166 базисних пунктів, португальських бондів - до 630, що також стало історичним максимумом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua