0 800 307 555
0 800 307 555

ЄС планує реалізувати в Криму проект з підтримки розвитку туризму


ЄС планує реалізувати в Криму проект з підтримки розвитку туризму

Європейський Союз протягом найближчих трьох років планує реалізувати в Криму і Севастополі проект з підтримки розвитку туризму загальною вартістю 5 млн. євро.

Про це повідомили в Курортно-інформаційному центрі АРК.

Мета проекту - сприяти в диверсифікації туризму в Криму і Севастополі, створення привабливого турпродукту, заснованого на використанні унікального потенціалу автономії.

Проект складається з 3-х блоків заходів: інституційний розвиток, поліпшення якості сервісу та управління туристичними об'єктами, диверсифікація і підвищення привабливості туристичного продукту.

В рамках першого блоку Євросоюз спільно з Міністерством курортів і туризму Криму планує створити єдиний, регулярно оновлюваний онлайн-каталог туристичних визначних пам'яток Криму, турпродуктів і послуг, об'єктів розміщення. Також ЄС має намір сприяти в розробці не менше 4-х комплексних планів розвитку туризму для міст з населенням менше 100 тис. жителів. Крім того, Євросоюз планує підтримати створення Кримського альянсу туристичних асоціацій та надати підтримку чинним асоціаціям і бізнес-кластерів.

У рамках другого блоку передбачається створити Центр розробки навчальних програм та координації навчальних заходів для розвитку туризму в Криму, провести навчальні заходи для працівників туристичного сектора і суміжних галузей.

Третій, найбільш великий блок, спрямований на підвищення якості кримського турпродукту. Зокрема, ЄС сприятиме кримській владі в розробці 10-річного плану реформування рекреаційної галузі, в створенні не менше 4-х привабливих туристичних пакетів, в розробці 5-річного плану оснащення Криму туристичними покажчиками. Крім того, Євросоюз розгляне можливість створення Фонду малих грантів для підтримки підприємств малого бізнесу в туристичному секторі.

Загальний бюджет проекту складає 5 млн. євро, з яких 3,4 млн. євро планується направити на технічну допомогу, 1,5 млн. євро - на закупівлю необхідного обладнання, 50 тис. євро - на проведення моніторингу та оцінки ефективності проекту. Виконавець проекту буде визначений за підсумками тендеру, в якому можуть взяти участь як українські, так і зарубіжні компанії.

За словами ініціаторів даного проекту, він є одним з компонентів програми "Об'єднана ініціатива на підтримку розвитку Криму", що фінансується Євросоюзом.

За даними розробників, технічне завдання до проекту планується офіційно затвердити вже в травні, а початок реалізації проект намічено на грудень 2011 року - січень 2012 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua