0 800 307 555
0 800 307 555

"Ощадбанк" готовий почати перші виплати вкладів "Родовід Банку" вже 22 квітня


"Ощадбанк" готовий почати перші виплати вкладів "Родовід Банку" вже 22 квітня

20 квітня 2011 АТ "Родовід Банк" здійснив передачу реєстру вкладів у ВАТ "Ощадбанк" на суму близько 3,8 млрд грн. Про це FINANCE.UA повідомила прес-служба Міністерства фінансів України.

"Ощадбанк" готовий почати перші виплати вкладів вже 22 квітня, - говориться в повідомленні.

Створений контакт-центр для вкладників, яким вже оброблено понад 50 тисяч телефонних звернень. Також на веб-сайті банку відкрита окрема сторінка, на якій можна отримати інформацію про місце виплати вкладів. Як повідомили в Мінфіні, такою можливістю скористалися вже близько 20 тисяч осіб.

"Таким чином, з боку держави створено всі умови для захисту інтересів вкладників шляхом забезпечення своєчасної виплати вкладів фізичних осіб та відповідного виконання спільної постанови Кабінету Міністрів України і Національного банку №323 "Про взаємодію Кабінету Міністрів України і Національного банку України щодо відчуження публічним акціонерним товариством "Родовід Банк" зобов'язань перед фізичними особами за вкладами і активів відкритому акціонерному товариству "Державний ощадний банк України", ухваленої 30 березня 2011 року", - говориться в повідомленні Мінфіну.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua