0 800 307 555
0 800 307 555

Україна підписала угоду про скасування віз з Аргентиною


Україна підписала угоду про скасування віз з Аргентиною

Україна і Аргентина підписали міжурядові угоди про взаємне визнання документів про вищу освіту та про скасування віз.

Як повідомили УНІАН у Міністерстві закордонних справ України, угоди були підписані за результатами зустрічі голів МЗС двох країн Костянтина Грищенка і Ектора Маркоса Тімермана, яка відбулася в рамках офіційного візиту головного аргентинського дипломата в Україну.

Сторони також обмінялися думками з широкого кола питань міжнародного життя, актуального стану і тенденцій розвитку інтеграційних процесів у регіоні Латинської Америки та Карибського басейну, перспектив двостороннього співробітництва в рамках латиноамериканських регіональних об'єднань та міжнародних організацій.

"Глави МЗС обох держав підкреслили необхідність активізації політичного діалогу, дали позитивну оцінку поступового відновлення обсягів двостороннього товарообігу, а також обговорили перспективні напрямки подальшого торговельно-економічного співробітництва", - йдеться в повідомленні українського МЗС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua