0 800 307 555
0 800 307 555

Тимошенко тепер тричі "невиїзна"?


Тимошенко тепер тричі "невиїзна"?

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що проти неї в черговий раз застосовано підписку про невиїзд у якості запобіжного заходу.

"У цю хвилину оголошують мені третю "підписку про невиїзд". Тепер я вже тричі невиїзна. Це ж треба так боятися. слабенька у нас мафія", - написала Тимошенко на своїй сторінці на Twitter, повідомляє її персональний сайт.

Також вона заявляє, що слідчі Генеральної прокуратури під час допиту відхилили її подання про притягнення адвоката Сергія Власенка у справі за обвинуваченням у перевищенні нею службових повноважень при підписанні газової угоди з Росією в 2009 році.

"Під час минулої зустрічі з Нечвоглодом (слідчий Генпрокуратури з особливо важливих справ - ред.) мені дали згоду на залучення ще одного захисника Власенка, зараз в грубій формі мені відмовили", - підкреслила Тимошенко.

Вона додала, що проведення допиту фіксується на відеокамеру. "Допитують мене два слідчі - Нечвоглод і Пушкар, ще один знімає на відео. Зараз в грубій формі забороняють мені користуватися iPad", - повідомила екс-прем'єр.

Нагадаємо, лідер партії "Батьківщина" вважає безпідставними звинувачення у перевищенні нею повноважень за часів її прем'єрства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua