0 800 307 555
0 800 307 555

Азаров готовий позбавити українців коньяку і шампанського


Азаров готовий позбавити українців коньяку і шампанського

Рада запланувала слухання про перспективи співпраці з ЄС та митним союзом ЄЕП. Прем'єр-міністр Микола Азаров готовий пожертвувати українськими коньяками і шампанськими заради зони вільної торгівлі з Євросоюзом. Про це він заявив на зустрічі з президентом Європейської Комісії Жозе Мануелем Баррозу.

За словами Азарова, Україна готова йти на компроміс у переговорах про створення зони вільної торгівлі з Європейським Союзом у питанні захисту географічних назв продукції.

"Ми готові на компроміс, але нам потрібен перехідний період і компенсація нашим виробникам", - сказав Азаров.

Як Азаров, так і Баррозу висловили намір завершити ці переговори до кінця 2011 року.

Відзначимо, географічне зазначення - це позначення, що використовується на товарах, які мають особливе географічне походження і мають властивості або репутацію, властиву цьому місцю походження. Такими, зокрема, є позначення "коньяк", "шампанське", "херес", "мадера", "портвейн" та ін..

Міжнародна конвенція найменувань по місцю походження вимагає не застосовувати історичні найменування за походженням до напоїв, одержуваних на інших територіях.

Нагадаємо, Україна почала переговори з ЄС про створення зони вільної торгівлі в березні 2008 року. Сторони планують завершити переговори до кінця 2011 року.

Нагадаємо, Президент Європейської Комісії Жозе Мануель Баррозу підкреслив, що Україна не може інтегруватися до Митного союзу і створити зону вільної торгівлі з ЄС одночасно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua