0 800 307 555
0 800 307 555

ФДМ оприлюднив план-графік виставляння об'єктів на продаж до 2012р


ФДМ оприлюднив план-графік виставляння об'єктів на продаж до 2012р

Фонд державного майна (ФДМ) оголосив щомісячний пооб'єктний план-графік виставлення на продаж у квітні-грудні 2011 року пакетів компаній, держчастку в яких планується продати.

Згідно з планом-графіком, текстом якого володіє агентство "Інтерфакс-Україна", ФДМ має намір у червні оголосити аукціони з продажу 50% +1 акція акціонерної холдингової компанії "Укрнафтопродукт", 79,54% Надвірнянського лісокомбінату і 100% акцій Конотопського заводу з ремонту дизель-поїздів.

Крім того, в червні планується оголосити конкурси з продажу 50% ВАТ "Науково-виробнича фірма "Луганських акумуляторів".

У липні повинен бути оголошений аукціон з продажу 100% ВАТ "Феодосійська суднобудівна компанія "Море".

У вересні ФДМ планує оголосити конкурс з продажу 94,9% Української державної акціонерної холдингової компанії "Укрпапірпром", по 25% тернопільського об'єднання "Текстерно" і Херсонського бавовняного комбінату.

Крім цього, в листопаді планується оголосити конкурс з продажу 91,595% виробника фотоматеріалів ВАТ "Акціонерна компанія "Свема" (91,595%), в грудні - 100% ВАТ "Київський мотоциклетний завод".

В цілому перелік містить 144 позиції. При цьому оголошені до продажу держпакети "Дніпроенерго", "Західенерго" "Київенерго", "Крименерго", "Вінницяобленерго", "Дніпрообленерго", "Закарпаттяобленерго", "Донецькобленерго", "Тернопільобленерго" і "Чернівціобленерго" в ньому відсутні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ФДМУ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua