0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Приватбанк упровадив новий продукт "Холдинговий овердрафт"


Розширюючи асортимент наданих послуг, Приватбанк запропонував своїм клієнтам новий банківський продукт - "Холдинговий овердрафт", що не має аналогів на ринку банківських послуг в Україні. За даними представників Приватбанку, холдинговий овердрафт надається великим системним підприємствам - VIP-клієнтам банку терміном до 12 місяців у національній валюті, дозволяє істотно розширити можливості стандартного банківського продукту "Овердрафт" і оптимізувати фінансові потоки і витрати по обслуговуванню боргових зобов'язань кожного з підприємств групи. Така оптимізація досягається шляхом надання групі підприємств VIP-клієнтів можливості перерозподіляти між собою ліміти в межах загального встановленого для групи ліміту кредитування. А також можливості погашення заборгованості перед банком не тільки шляхом надходження коштів із зовнішніх джерел на поточні рахунки підприємств, але і виконання взаємних договорів поручительств по зобов'язаннях один одного перед банком. При цьому перерозподіл лімітів між підприємствами групи, як і погашення заборгованості перед банком шляхом виконання договорів поручительства, може вироблятися неодноразово в рамках дії договору про овердрафтове обслуговування групи зв'язаних підприємств.

Банкіри відзначають, що основними споживачами даного продукту є групи зв'язаних підприємств, юридичні особи - резиденти України будь-якої форми власності зі стійким фінансовим становищем, що зацікавлені в оптимізації платежів і фінансових потоків підприємств групи. При цьому плата за надання такої послуги знаходиться на рівні стандартної.

Довідка:
Приватбанк входить у число найбільших системних банків України. На сьогоднішній день банк обслуговує понад 190 тисяч корпоративних клієнтів і 3,5 млн. рахунків фізичних осіб. Національна мережа банківського обслуговування Приватбанку включає 1 367 філій і відділень по всій території країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
В Контексті Finance.ua
Опитування