0 800 307 555
0 800 307 555

Влада Мексики оштрафувала стільникову компанію Telcel Сліма на 1 млрд дол


Влада Мексики оштрафувала стільникову компанію Telcel Сліма на 1 млрд дол

Мексиканська влада оштрафувала найбільшу стільникову компанію країни, що належить найбагатшій людині планети. Radiomovil Dipsa - Telcel - мультимільярдера Карлоса Сліма повинна буде заплатити 1 млрд дол, повідомляє радіо "Маяк".

Федеральна комісія з конкуренції вважає, що оператор мобільного зв'язку систематично завищує тарифи на послуги роумінгу та вхідних дзвінків для інших компаній стільникового зв'язку, що працюють в Мексиці. Крім того, компаніям America Movil і Telcel, які є лідерами телекомунікаційного ринку в Мексиці, ставляться в провину завищені тарифи на послуги наземного телефонного зв'язку, які вони надають своїм конкурентам. Керівники Telcel відкинули висунуті звинувачення і заявили, що звернуться до суду для захисту своїх інтересів.

Корпорація Telcel контролює 92% мережі національних дротових телекомунікацій, а його компанія America Movil здійснює контроль 70% активів у сегменті мобільного зв'язку в Мексиці.

Мексиканець Слім, основою бізнесу якого є телекомунікаційний ринок Мексики і країн Латинської Америки, за підсумками 2010 р. утримав титул найбагатшої людини в світі. Статки Сліма оцінюються в 74 млрд дол. Цього року Слім оголосив, що інвестує 8,3 млрд дол в телекомунікаційні сфери 19 країн Латинської Америки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua