0 800 307 555
0 800 307 555

ГПУ: Газовий договір з РФ можуть скасувати у міжнародних судах


ГПУ: Газовий договір з РФ можуть скасувати у міжнародних судах

Справу Тимошенко можуть частково розсекретити, газовий договір з Росією - переглянути в судовому порядку, Путіна допитувати не будуть. Про це заявив перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін.

За словами Кузьміна, частина матеріалів газового справи Тимошенко засекречена. "Частина матеріалів з грифом "Секретно", частина матеріалів відкрита. Я сподіваюся, що свого часу секретність буде з них знята, і впевнений, що ви ці матеріали побачите", - додав він.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, Кузьмін не бачить необхідності викликати на допит прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна: глава російського уряду не брав безпосередньої участі у підписанні газових угод, це був контракт між двома господарюючими суб'єктами - Нафтогазом і Газпромом.

"Скажіть, як ця ситуація стосується прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна? Він що, контракт підписував? Чи він працював у Нафтогазі? Чи в Газпромі?" - запитав журналістів Кузьмін.

"Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін, якщо говорити про його роль, отримав для Росії казкову ціну - 450 доларів. Ви вважаєте, що його за це треба притягти до відповідальності? Для своєї країни він зробив якщо не подвиг, то російська сторона уклала дуже вигідну, фантастично вигідну угоду, якої ніколи в житті не було", - сказав він.

При цьому перший заступник генпрокурора не відкидає, що російсько-українські газові контакти можуть бути скасовані у судах, у тому числі й міжнародних.

"З української сторони всі дії з підписання контракту носили протиправний характер, це означає, що і сам контракт, і всі дії з виконання даного контракту можуть бути поставлені під сумнів і в судовому порядку скасовані", - заявив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua