0 800 307 555
0 800 307 555

Пшонка: Дії Тимошенко при укладенні газових контрактів з Росією загрожували економіці


Пшонка: Дії Тимошенко при укладенні газових контрактів з Росією загрожували економіці

Дії екс-прем'єра Юлії Тимошенко під час укладання газових контрактів з Росією в 2009 році погрожували економіці країни, стверджує генеральний прокурор України Віктор Пшонка.

"Порушено кримінальну справу стосовно екс-прем'єра Тимошенко за перевищення влади. Вона одноосібно прийняла рішення, економічно загрозливе, не на користь держави... Мова йде про економічну безпеку", - сказав Пшонка на прес-конференції у Вінниці в п'ятницю.

Він повідомив, що в рамках розслідування справи Олег Дубина "давав свідчення щодо обставин укладення договору в 2009 році".

Як повідомлялося, перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін 11 квітня 2011 повідомив, що Генпрокуратура порушила ще одну кримінальну справу стосовно екс-прем'єра Тимошенко "за перевищення влади і службових повноважень при укладанні газових контрактів в 2009 році".

За словами Кузьміна, збиток державі, заподіяний діями екс-прем'єра, перевищує 1,5 млрд грн.

За словами третього президента України (2005-2010) Віктора Ющенка, підписавши в 2009 році газові контракти з РФ, екс-прем'єр Тимошенко проігнорувала його директиву, і не дочекалася відповідного рішення уряду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua